Home / Yazılım / Ucuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleri

Ucuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleri

Ucuz dergi aboneliği yapabileceğiniz birkaç web sitesi bulunuyor. Bazılarınızın elbet haberi olabilir, ama bazılarınız “aaa, nasıl yani?” de diyor olabilirsiniz. Buyrun içeriye ?

Ucuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleri

Ucuza dergi olur mu demeyin. Olur elbet. Peki nasıl olur? Şöyle açıklayayım. Dergiler piyasaya çıkar, satılır, satılamayanlar geri toplanır. İşte bu toplanan dergiler, yarı fiyatından bu web siteleri üzerinden sizlere tekrar satılır. Tabi derginin orijinali nasılsa (promosyon cd v.b.) aynı şekilde size yollanır. Tek koşul, 1 ay sonra gelecek olması.Örneğin alttaki fiyatlandırmaya bakabilirsiniz.Ucuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleriGördüğünüz üzere fiyatlar yarı yarıya. Hımm evet bazıları kapak fiyatına (orijinal fiyat) yakın. İşte o dergiler “Güncel” olarak geçiyor bu sitelerde ve dergi hangi aya aitse, size 1 ay sonra değil, hemen o ay yollanıyor ?İşte bu sitelerden ufak bir liste. Fotoğrafların üzerine tıklayarak, siteleri görüntüleyebilirsiniz.

Dergi OfisiUcuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleri

Dergi KapındaUcuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleri

444 DergiUcuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleri

Dergi DünyasıUcuz dergi aboneliği yapabileceğiniz web siteleri

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux Bilgisayardan Modem IP Öğrenme

Linux işletim sistemi kurulu bilgisayarımızdan modemimizin ip adresini öğrenmemiz mümkündür. Bu işlem için Linux komut …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir