Home / Diğer Konular / Ünlülerden Güzellik Önerileri

Ünlülerden Güzellik Önerileri

Ünlülerden Güzellik ÖnerileriÜnlülerin Güzellik Önerileri: Dünyaca ünlü yıldızlar güzelliklerini korumak adına her şeyi deniyorlar. Fakat dünyaca ünlü yıldızların asla vazgeçemedikleri bazı güzellik sırları var. Ünlü yıldızlar nasıl bu kadar güzel kalıyor? Kate Winslet, Liv Tyler, America Ferrera gibi ünlü yıldıların tavsiye ettiği güzellik önerileriÜnlülerden Güzellik Önerileri

  • Kate Winslet: Kate Winslet’in güzellik kategorisinde en önemverdiği bölge gözleri. Ne olursa olsun göz kreminin iyi olmasına dikkat ediyor, İş için seyahatlerinde veya yorgun göründüğünde en iyi yardımcısı göz kremleri.
  • Gwyneth Paltrow: Cildine yağ uygulamayı seven yıldız omega – 3 yağını asla sürmeyi unutmuyormuş.
  • Mary J.Blige: Cildiniz en iyi makyaj temizleyicilerle temizlese dahi en son mutlaka su ile yıkadığını söyleyen yıldız susuz bir temizlik düşünemediğini söylüyor. Yatağa girmeden mutlaka cildin su ile yıkanması gerektiğini düşünüyor.
  • Lucy Liu: Gün içinde sabah kalktığında her daim cildini buz ile canlandırdığını söyleyen yıldız yaz kış buz uygulamasından vazgeçemiyormuş.
  • America Ferrera: Tüm güzelliğinin kaynağı olarak suyu söylüyor. Suyu arttırdığı günlerde cildinin, saçlarının ve tırnaklarının çok daha sağlıklı olduğunu dile getiriyor. Ortalama 3 litre mutlaka içiyormuş.
  • Scarlett Johanson: Cildine aydınlık görünüm vermek istediği zamanlarda mat bir baz kullanarak daha canlı bir yüze sahip olduğunu söylüyor. Mat bir baz ışıltılı rujun kalitesini ve çekiciliğini daha çok ortaya çıkarıyormuş.
  • Liv Tyler: Yüz makyajını uyguladıktan sonra transparan bir pudra uygulayıp gül suyu spreyi ile makyajını sabitliyormuş. Bu sayede doğal göründüğünü söyleyen ünlü daha günlük ve şık bir görünüm elde ediyormuş.
  • Rachel Bilson: Bronz görünümden hoşlanan yıldız göz kapaklarının üzerine ve hafifçe yanaklarına doğala yakın bronz bir pudra uyguluyormuş.

 

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir