Home / Android / UnoDNS ile Android’den Netflix ve Hulu izleme

UnoDNS ile Android’den Netflix ve Hulu izleme

Bildiğiniz gibi Netflix ve Hulu gibi servisler henüz ülkemizden erişime açık değiller. Bu tür bölge kısıtlamalı servislere erişebilmenin yolu da DNS ve VPN gibi çözümlerden geçiyor. UnoTelly’nin UnoDNS uygulaması da kullanıcıların bölge kısıtlamaları olan birçok servise ulaşmasını sağlıyor.

UnoDNS uygulaması adından da anlaşılabileceği üzere DNS tabanlı bir uygulama. Yani bir VPN tabanlı uygulama değil. Tek bir butona dokunuşla kısıtlamaları kaldırmanızı sağlayan uygulama Netflix, Hulu, BBC iPlayer, HBO Nordic gibi yayınlara erişebilmenizi sağlıyor.

UnoDNS uygulaması ile herhangi bir VPN uygulaması arasındaki temel fark hız. Bu uygulama DNS tabanlı olduğu için araya herhangi bir aracı girmiyor. Dolayısı ile de izlemek istediğiniz yayını kendi internet hızınız kısıtlanmadan son limitlerde izleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın sunduğu bir başka güzellik de aynı hesap üzerinden farklı bölge yayınlarına erişilebilmesi. Örneğin ABD Netflix hesabı ile yaklaşık 10 farklı bölgenin yayınını izleyebiliyorsunuz.

UnoDNS ile izleyebileceğiniz kanalların bazıları şunlar:

  • Netflix (all regions via Dynamo)
  • Hulu Plus
  • BBC iPlayer
  • HBO Nordic
  • Spotify
  • Amazon Instant
  • en.beinsports.net
  • nowtv.com

UnoDNS uygulaması ile izleyebileceğiniz kanalların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

UnoDNS ile Android'den Netflix ve Hulu izleme

UnoDNS uygulamasını kullanabilmek için aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor. Premium ve Gold adında iki ayrı paket bulunmakta. Premium paketini Gold paketinden ayıran temel özellik ise VPN servisi içermemesi. Abonelik fiyatları ise Premium abonelik aylık $4.95; Gold abonelik aylık $7.95 şeklinde.

UnoDNS Gold aboneliği 8 gün boyunca ücretsiz denemek için buradan kayıt olabilirsiniz.

UnoTelly Android uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir