Home / İnternet / Vodafone’dan Bedava Digitürk Lig TV Kampanyası

Vodafone’dan Bedava Digitürk Lig TV Kampanyası

Vodafone Red abonesi olanlar artık destekledikleri takımın Süper Lig maçlarını herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebilecekler. Operatörlerin düzenledikleri televizyon kampanyaları arasında son günlerde en fazla dikkat çeken Vodafone Bedava Digiturk Lig TV kapmanyasını sizler için inceliyoruz.

Vodafone Bedava Digiturk Lig TV Kampanyası Nasıl Aktif Edilir?

Giriş bağlantınıza erişebilmek için ilk olarak “Red” yazarak “5050” numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Hemen ardından açılan ekranda Digitürk Play Süper Lig Taraftar Paketi yanındaki aktifleştir butonuna dokunabilirsiniz.İçerik aktifleştirmesi için gelen onay mesajında “DEVAM” butonuna tıklayın. Karşınıza gelen onay ekranı size işleminizin başarılı bir şekilde yapıldığına dair bilgi verecek.Aktifleştirme butonu bu adımlardan sonra artık “Kullan” butonu olarak gözükmeye başlayacak. Bu ekrana mevcut Digiturk Play üyeliğiniz ya da Facebook bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Karşınıza gelen formu eksiksiz bir şekilde doldurarak devam edin.Son olarak üyeliğinizi aktif ettikten sonra ilgili Digiturk Play uygulamasını indirerek bilgileriniz ile giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Vodafone Red tarifeleri için ücretsiz olarak sunulan Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi içerikleri, mevcut olarak Digiturk Play üyeliği ile veya yeni üyelik ile oluşturulabilir içeriklerdir.vodafone red digiturk lig tv ucretsiz izle34 hafta boyunca sürecek olan Süper Lig Taraftar Paketi üyelikleri 2015-216 sezonu içerisinde başlayacak ve bir sonraki sezon devam edecek abonelere de sunulacaktır. Eğer sezon bitmeden paketten çıkmak isterseniz bir sonraki sezonun maçlarını izleyemezsiniz.Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.Android için Digiturk Play indir Digiturk Play İndir QR-Code Digiturk Play Developer: Digiturk Price: Free iPhone ve iPad için Digiturk Play indir Digiturk Play İndir QR-Code Digiturk Play Developer: DIGITURK Price: Free*

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Android için Saç, Sakal, Bıyık Ekleme Rengini Değiştirme

Saç ve Sakal: Photos Maker adlı uygulama ile yüzünüze 4 farklı stil denemesi yapabiliyorsunuz. Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir