Home / Mac İşletim Sistemi / Vshare indirme hatası (Çözüldü)

Vshare indirme hatası (Çözüldü)

iPhone ve iPad’ler için ücretli uygulamaları , ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan VSHARE’den sizlere daha önce bahsetmiştik. Jailbreakli veya jailbreaksiz olan cihazlarınıza vshare ile uygulama indirebiliyordunuz. Ancak son zamanlarda yazılarımıza gelen yorumlar ve vhsare indirme hatası yaşayanlar için bir video çektim ve vshare indirme hatası yaşayan arkadaşlarımıza yardımcı olacağını düşündüm.

Vshare indirme hatası

Daha önce sizlerle Vshare Problemine Kesin Çözüm adlı bir makale paylaşmıştık. Bu makalemize yapılan yorumlar sonucunda sizlerden gelen yorumları değerlendirdim ve bir çok vshare kullanıcısının uygulamaları indiremediğini ve sorun yaşadığını söylemiş. Bende bu sorunu çözebilmek ve sizlere göstermek için bir video çektim umarım bu video sizlerin Vshare indirme hatasına çözüm olur.Sizlere videoda anlattığım gibi Vshare indirme hatasını yok etmek için aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz ve uygulamanız gerekmektedir.

Vshare indirme hatası çözümü

  • İlk olarak cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Wifi > DNS kısmını 8.8.8.8 olarak değiştirin.
  • Ardından cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat sekmesine gelerek tarih kısmını 01 Eylül 2014 ve saati de 12:12 yaparak değiştirin.
  • Daha sonra Vshare uygulamasına girerek sorunsuzca uygulamalarınızı indirebilirsiniz.

Yukarıda sizlere bahsettiğim gibi eğer hala vshare uygulama indirmede sorun yaşıyorsanız aşağıdaki yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Sizlere vshare konusunda takıldığınız veya sorun yaşadığınız her konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Tek yapmanız gerek yorumlar kısmından bizlere yazmanız yeterli olacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir