Home / Mac İşletim Sistemi / vShare : iOS 8 iPhone ve iPad Üzerinde Nasıl Kurulur ?

vShare : iOS 8 iPhone ve iPad Üzerinde Nasıl Kurulur ?

Bir uygulamanın size zaman ve para kaybettireceğini düşünüyorsanız o konuda alternatif uygulamalar bulmanız gerekir. Bu alternatifleri sitemizdeki diğer makalelerde bulabilirsiniz. Appcake uygulaması bu alanda bir alternatif olabilir ancak vShare kadar etkili bir yazılım değildir, ki vShare yazılımını artık IOS 8’ler içinde kurmanıza da olanak sağlıyor.vShare’i normal indirme menajerlerinden farklı ve ilginç kılan en önemli özelliği, mağazada bulunan bazı uygulamaları vShare üzerinden ücretsiz olarak indirmenizi sağlar.vShare kurabilmeniz için ihtiyacınız olacak şeyler ;– Jailbroken iPhone/iPad– Cydia yüklemesi.– Çalışan bir internet bağlantısı.

vShare nasıl yüklenir ?1. AppSync edinin.vShare yüklemeniz için IOS 8’lerde ihtiyacınız olan bir eklenti diyebiliriz.– Cydia açın.– manage->Sources-> Edir-> kısmına giderek “Add” yazısına tıklayın.– ‘repo.appvv.com’ dokunun ve add source tıklayarak repo etmesine izin verin.– AppSync 8.0 (IPA Crack) aratarak yükleyin ve işlem tamamlanmıştır.2. vSahre edinin.Appsync yükledikten sonra bu işlemleri yapın.– Cydia üzerinden vShare aratın.– Çıkan sonuçlarda vShare tıklayın ve yükleme işlemini yapın.3. İndirin ve eğlenin.Tüm işlemler bu kadar, artık vShare’den istediğiniz uygulama ve oyunları direk olarak indirebilirsiniz.

Neden vShare?vShare birçok indirme menajerlerinden daha iyi bir hizmet sunar dosyaları direkt olarak indirmenize olanak sağlar, herhangi bir zaman veya indirme limiti koymaz ayrıca vShare’de bulunan uygulamalar sürekli olarak güncellenerek yeni eklenen içeriklere de ulaşmanıza olanak sağlar.Yasal Uyarı : Uygulama dosyalarını indirmenizi biz sağlamıyoruz. Vshare veya farklı bir sürümün dosyalarını yüklemeniz için aracılık yapmıyoruz ve serverlarımızda bulunmamaktadır. Sitemiz’de sadece sistemi nasıl kuracağınız anlatılmaktadır ve herhangi bir başka web sitesi / geliştirici ile bağlantımız yoktur ayrıca uygulama korsanlığı yapmıyor buna teşvik etmiyoruz. Uygulamayı bir kaç dolar vererek  lisanslı bir şekilde edinmenizi tavsiye ediyoruz. Bu yazıyı yazmamızın sebebi uygulamayı edinecek kişilerin satın almadan önce uygulama hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmaktır. Hiçbir şekilde yazımız korsan veya korsanlık olarak algılanamaz desteklediğimiz söz konusu edilemez.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

One comment

  1. jailbreak ios 10?

    Ben ios 9 dan umudu kestim nasıl yklenir yapamadım, ama tanrı şahidim olsun ios 10 u yükleyeceğim herkesten önce. Benle alay edenler başlarını öne eğecek ve bana bir daha alay smsleri yollamayacak.İngilizce kursuna basladım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir