Home / Mac İşletim Sistemi / Vshare Problemine Çözüm Bulundu.

Vshare Problemine Çözüm Bulundu.

Arkadaşlar uzun müddet uğraşlar sonucunda ve hala Vshare’in kendi forum sitesinde bile çözümün yazılmadığını sadece ama sadece sitemizde çözüm yolunun bulunduğunu mutlulukla sizlere açıklıyorum.Daha önce sizlerle iOS 8 ve Vhsare Sorunu , Vshare Problemine Kesim Çözüm , Vshare indirme hatası çözümü makalelerini paylaşmıştım. Ancak Apple’ın güncellemeleri sonrasında maalesef Vshare’da ” Unable to Download App , could not be installed at this time ” veya  ” indirme hatası veri indirilemedi ağ bağlantısını kontrol ediniz ” şeklinde hata veriyordu.Vshare HatasıŞuanda telefonumda bulunan iPhone sürümü 8.1.3 yani bugünün tarihi ile cihazların kullandığı son versiyondur. Biraz öncede denemelerim sonucunda sorunun tamamen çözümünü buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.Vshare indirme hatası tamamen daha önce vhsare ile indirdiğimiz oyun ve uygulamaların silinmemesinden kaynaklanıyor. Bunun için ya iPhone’u tamamen sıfırlamak yada tüm uygulamaları silmeniz gerekiyor. Aslında telefonunuzu tam olarak sıfırlamadan bu probleme de çare bulduk.

Vshare Problemine Çözüm Bulundu

Sizlere aşağıda bahsettiğim adımları tam anlamı ile yaparsanız , sorunu çözmüş olacaksınız. Eğer hala yapamayan varsa video çekerek anlatım yaparım. Ancak video işi uzun süreceğinden işinizin görülmesi için hemen paylaşmak istedim.

 • İlk olarak vshare ile indirdiğiniz tüm uygulamaları silin. Vshare dahil silin. (Uygulama ile hata alıyorsanız , cihazınızda olan tüm uygulamaları silin daha sonra tekrar yüklersiniz.)
 • İkinci işlem olarak telefonunuzu kapatın ve açın.
 • Telefon açıldıktan sonra tarihinizi kontrol edin ve tarihiniz güncel olmalıdır. Güncel halde iken vshare sitesine girin ve vshare’i indirin.
 • ÖNEMLİ : Vshare’i indirdikten sonra uygulamayı açın ve güven sekmesi çıkınca güven diyin ve sonra tekrar kapatın. Vshare’i kapatmazsanız yine hata alırsınız.
 • Ayarlar sekmesinden Genel > Tarih ve Saat sekmesinden tarihi 1 Eylül 2014 yapın ve sekmelerden çıkın.
 • Daha sonra vshare’e girerek rahatlıkla uygulama indirebilirsiniz.

Eğer dediklerimi harfiyen yaptıysanız uygulamaları kolaylıkla indirebileceksiniz. Eğer bu işlem gerçekleşti ise bize destek olmayı unutmayın ve bir yorumu çok görmeyin.Yurt dışından gelecek arkadaşlarımız için çözümü ingilizce olarak yazmakta bir borçtur.

vShare problem is solved , i fix it

 • First, delete all the applications that you download with vshare. Deleted vshare included. (If you get an error with the application, all applications that you can install on your device, then delete it again.)
 • Turn off your phone and turn on the second transaction.
 • Check your date after the phone is switched on and the date must be updated. Enter up to date while vshare site and download the VSHARE.
 • IMPORTANT: Do not open the app after downloading the vshare and die exit of trust and confidence tab and then close again. You can still get an error if you do not close the vshare.
 • From the Settings tab General> Date & Time tab quit date September 1, 2014 structure and tab.You can then download the application easily by entering vshare.

If you practice what you have made in the letter that will be able to easily download. Do not forget to support us and to see if this process has taken a lot of comments. Thank you.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir