Home / Mac İşletim Sistemi / Vshare Problemine Kesin Çözüm

Vshare Problemine Kesin Çözüm

Arkadaşlar sizlerden gelen son yorumlar üzerine Vshare’de sorun yaşayanların problemlerini nasıl çözecekleri ve tekrardan Vshare’i nasıl indirmeleri gerektiğini anlatmak için detaylı bir makale hazırladım umarım sorununuzu çözmüş olur hemde yorum kısmına bir teşekkür yazmanız beni çok mutlu edecektir.

VShare Problemine Kesin Çözüm

Vshare Yükleme Problemi ve Çözümü

Arkadaşlar vshare ile son zamanlarda problem yaşayan insan sayısı çok arttığından dolayı sizlere en başından itibaren kesin çözüm yolunu anlatarak bu probleme son vermek istiyorum. Aşağıdaki adımları izlerseniz sorunsuz bir şekilde çaresini göreceksiniz.

  • İlk olarak VShare’i komple silin. Vshare hakkında cihazınızda hiçbir şey kalmasın. Zaten şuanda vshare ile hata veya problem ile karşı karşıyaysanız uygulamalarda çalışamayabilir.
  • İkinci işlem olarak cihazınızdan Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat kısmına girerek Otomatik Ayarla kısmını kapatın ve tarihi 01.09.2014 yani 1 Eylül 2014 tarihine ayarlayın.
  • Daha sonra Safari’ye giriş yapıp www.vshare.com adresine giriş yapın. Eğer cihazınız jailbreakli değilse Download Unjailbroken’a tıklayın. Eğer cihazınız jailbreakli ise Dowload Jailbroken‘a tıklayın.
  • Bu işlemden sonra ekranda karşınıza ssl-appvv.com adresinden otomatik yüklemek istiyormusunuz sorusu gelecek siz Yükle yazan yere dokunun. Bu işlemden sonra cihazınızın ana menüsüne Vshare Uygulaması gelecektir.

 Yukarıda sizlere Vshare yükleme problemi ve çözümünü anlattım. Şimdi uygulama yüklemesi ile alakalı sorunları ve çözümlerine gelecek olursak onlarda şu şekilde olmaktadır.

Vshare Uygulama Yükleme Problemi ve Çözümü

  • Öncelikle cihazınızın tarih ve saat bölümünün 01.09.2014 yani 1 Eylül 2014 olduğundan emin olun. Eğer değilse,  cihazınızdan Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat kısmına girerek Otomatik Ayarla kısmını kapatın ve tarihi 01.09.2014 yani 1 Eylül 2014 tarihine ayarlayın.
  • Daha sonra cihazınızdan VShare uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz uygulamayı indirin.  Bunun için Kur sekmesine tıklayın ve indirmek istediğiniz uygulamayı indirin.
  • İndirilen uygulamalar VShare üzerinde İndir sekmesine düşecektir. Aynı zamanda indirilen uygulama ekrana Yükle – Vazgeç diye uyarı ekranı da gönderecektir. Biz burada Yükle ye dokunarak uygulamanın yüklenmesini sağlıyoruz.

 Artık Vshare’i yüklerken ve uygulamaları yüklerken hiç bir sorununuz kalmamıştır. Bu arada uygulamaları yüklemeden önce tarihi değiştirmeyi unutmayın. Yükleme yapmayacağınız zaman tarihi otomatik ayarla olarak değiştirebilirsiniz.NOT : Eğer uygulamaya dokunduğunuzda açılıp hemen kapanıyorsa veya uygulama hiç açılmıyorsa , ya o uygulamayı güncellemeniz gerekmektedir. Yada uygulama sizin cihazınızda kullandığınız ios sürümünde çalışmıyor. Bunun için cihazınıza uygun olan apps’leri indirmeyi tercih etmelisiniz.Eğer bunun dışında sorunlar yaşıyorsanız, lütfen yorum bırakın.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

One comment

  1. Merhaba hocam, benim sorunumun çözümünü hiçbiyerde bulamadım. Ben pc den vshare yüklüyorum. Simge ekrana düşüyor. Yüklemede sıkıntı yok. Vshare logosuna tıkladığımda karşıma itunes bağlantısında sorun yaşandı diye uyarı geliyor. Yani itunes şifremi ve kullanıcı adımı doğru girmeme rağmen uygulamayı açamıyorum. Yardımcı olursan sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir