Home / Oyunlar / WhatsApp Artık Bilgisayarınızda! Web.WhatsApp’ı Deneyin.

WhatsApp Artık Bilgisayarınızda! Web.WhatsApp’ı Deneyin.

Akıllı telefonlarımızın vazgeçilmez uygulamalarından biri olan WhatsApp, nihayet web uygulamasına kavuştu. Mobil iletişimde SMS’in yerini alan mesajlaşma yazılımlarının gelişimi sürüyor. En popüler uygulamalar arasında yer alan WhatsApp, artık sadece mobil cihazlarda değil, İnternet tarayıcınız ile kullanabileceğiniz bilgisayarlarınıza taşınıyor.

Apple iOS işletim sistemine sahip iPhone’lar haricinde nerdeyse bütün mobil platformlar bu yeniliği destekliyor. Cep telefonunuzda Android, Windows Phone ve BlackBerry OS varsa ve WhatsApp kullanıyorsanız, siz de tarayıcı üzerinden Web WhatsApp kullanmaya başlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Eğer akıllı telefonunuzda WhatsApp’ın en yeni sürümüne sahipseniz, uygulamanın sağ üst kısmındaki menü tuşuna dokunduğunuzda bir “WhatsApp Web” ibaresi karşınıza çıkacak. WhatsApp Web’e dokunduğunuzda bir QR okuyucu aktif hale gelecek. Bilgisayarınızdan Web.Whatsapp.com adresine giderek ekranınızdaki QR kodu telefonunuza okuttuğunuzda, WhatsApp’ınız bilgisayarınızın ekranına aktarılacak.

webwhatsapp1

 

 

Böylelikle daha rahat bir mesajlaşma ortamı sağlamış oluruz. Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak lazım :)

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Mafia III %100 Türkçe Yama – TeknoÇeviri Farkıyla

Mafia 3 oyunu türkçe yama dosyası ve kurulum bilgilerini yer almaktadır. Sevilen oyun serisinin üçüncü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir