Home / Android / Whatsapp Kişilerinin Çevrimiçi Durumunu Takip Etmek

Whatsapp Kişilerinin Çevrimiçi Durumunu Takip Etmek

Whatsapp uygulamasında takip edeceğiniz herhangi bir kişinin ne zaman çevrimiçi/online olduğunu dakika dakika size haber veren bir uygulama var: WhatsDog

Öncelikle belirtmek isteriz ki, bu uygulama ile sadece seçtiğiniz bir kişiyi takip edebilirsiniz. Ayrıca Google Play’deki uygulama yorumlarını incelediğimizde telefonunuzun şarj kullanımıda biraz artış meydana gelebilir. Uygulama ücretsiz olduğu için reklamlar bulunmakta ve uygulama her zaman yüzde yüz sağlıklı çalışmayabilir. Yine de böyle bir uygulamaya ihtiyacınız varsa yükleyip denemek size kalmış.

Uygulamayı yüklediğinizde ilk olarak Whatsapp’ta bulunan arkadaşlarınızdan kimi takip etmek istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Yani o kişinin telefonunu uygulama açıldıktan sonra ilk ekrana girmeniz gerekli. Aynı anda şu an için sadece bir kişiyi takip edebiliyorsunuz. Numarayı girdikten sonra uygulama artık o kişiyi sürekli olarak takip ediyor ve size hangi tarihte, hangi saatlerde kaç dakika çevrimiçi olduğunu göstermeye başlıyor. Uygulama ayarlarından bildirim vs. gibi birçok ayara ulaşabiliyorsunuz.

Tekrar belirtmekte fayda var. Uygulamayı indirip kullandıktan sonra uygulamanın sağlıklı çalışmadığını düşünürseniz uygulamayı telefonunuzda tutmayın ve kaldırın. Aksi takdirde şarjınızı çok kullanabilir ve çeşitli reklamlar çıkartabilir. Uygulamayı kullanma sorumluluğu tamamen size aittir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir