Home / Android / WhatsApp Şifreleme Kitleme Nasıl Yapılır

WhatsApp Şifreleme Kitleme Nasıl Yapılır


WhatsApp Uygulamasının olmadığı neredeyse hiç Akıllı telefon yoktur. Ancak bir çok kullanıcı WhatsApp uygulamasındaki yazışmalar, kişiler gibi bilgilere izinsiz erişimi istemez. Peki WhatsApp Uygulamasını Şifreleme, Mesajları Kitleme Nasıl Yapılır?

Günümüzde teknolojik ilerlemeler, cep telefonlarının masaüstü ya da dizüstü bilgisayara benzer hizmetleri ve özellikleri sağlayabileceği anlamına gelmektedir. Bu akıllı telefonlar, iletişim kurmak ve medya yakalayıp iletmek için birçok yeni yol sunmaktadır. Akıllı telefonlar, bu işlevleri yerine getirmek için sadece taşınabilir ağları kullanmakla kalmaz ayrıca (internet kafedeki bir dizüstü bilgisayarın yaptığına benzer bir biçimde) bir WiFi bağlantısı aracılığıyla ya da taşınabilir ağ operatörü kullanarak veri bağlantısı aracılığıyla internete de bağlanabilir.Akıllı telefonları küçük bilgisayar araçları olarak görmek daha uygundur. Dolayısıyla, bu araç kutusundaki diğer malzemeler, bilgisayarınız için olduğu kadar akıllı telefonunuz için de geçerlidir.Kişisel verilere erişimi engellemek için kullanılan bir çok uygulama vardır. Peki bir kişi telefonunuzu eline aldığında bilgilerimize, özelimize erişimi engellemek için Telefonu Bırak demek yeterli mi ?Bu makalede AppLock uygulaması ile WhatsApp uygulamasının nasıl şifrelendiğini göreceğiz. Yaptığımız bu işlemlerin tamamını diğer uygulamalar ve Kişisel veriler içinde uygulayabiliriz.Kilit(AppLock) uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.   WhatsApp Şifreleme Nasıl Yapılır Öğrenmek için Aşağıdaki Videoyu izleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz bir durum olursa Yorum Yapın Lütfen. 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir