Home / Android / Whatsapp’ta last seen değişmeden mesajları okuma

Whatsapp’ta last seen değişmeden mesajları okuma

Whatsapp’ta last seen tarihiniz değişmeden size yazılmış mesajları okumanız mümkün. Peki ama nasıl?Whatsapp’ın kullanıcılarına bazen önemli bir sorun çıkarabilen bir özelliği var Last Seen. Last Seen whatsapp’ı kullandığınız son tarihi gösteren bir özellik. Çoğu zaman bu özellikten siz de faydalansanız da bazı durumlarda özellikle ilişkilerde yaşanan tartışma vs. gibi durumlarda size yazılan mesajı okumayı fakat Whatsapp’taki son görülme tarihinizin değişmemesini yani karşı tarafın okuduğunuzdan haberdar olmamasını isteyebilirsiniz. Peki ama ne yapmanız gerekiyor ?

Yapılması gerek şey aslında oldukça basit telefonunuzun internet bağlantısı açıkken mesaj whatsappınıza ulaştı diyelim ve okumak istiyorsunuz. İnternet bağlantınızı kapatıp programa girip mesajınızı okuyorsunuz ve daha sonra tekrar internetinizi açabilirsiniz. Bağlı değilken uygulamaya girip okumanız last seen’inizi değiştirmemekte.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir