Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10 Güncelleme Planlaması Belli Oldu

Windows 10 Güncelleme Planlaması Belli Oldu

Windows 10 güncelleme planlamaları kullanıcılara açıklandı. Hangisi, hangi sırayla, nasıl güncellenecek sorularına bu yazımızda yanıt bulacaksınız.

Sizi yormadan otomatik olarak gelecek olan güncellemeler, eski Windows sürümlerini aşağıdaki plana göre Windows 10’a yükseltmeyi planlıyor. Microsoft’un Windows 10’a 1 senelik ücretli ve ücretsiz geçişler için açıkladığı yeni aşağıdaki gibidir.

Windows 7 Pro ve Windows 7 Ultimate ve Windows 8 – 8.1 Pro sürümlerden birini kullanan kullanıcılar Windows 10 Pro sürümüne yükselecekler.

Windows 7 Home Basic ve Windows 7 Home Premium ile Windows 8 – 8.1 sürümlerden birini kullanan kullanıcılar Windows 10 Home’a yükselecekler.

Windows 7 Enterprise ve Windows 8 – 8.1 Enterprise sürümleri lisans durumuna göre ücretlendirilecek ve yükseltilecekler. Windows 10 Enterprise mertebesine erişmek için ücretli ya da ücretsiz oldukça seçenek var olacaktır.

Bu açıklamalara rağmen büyük bir soru işareti olan Windows 10 Mobile yükseltmeleridir. Bu konuyla ilgili sadece teknik ön izleme verilmiş bulunuyor. Aşağıda ki link ile Windows 10 Mobile incelemesine gidebilirsiniz.

http://teknocozumler.com/windows-10-phone-mobil-incelemesi/

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir