Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10 Mobil İçin Antivirüs Uygulaması İndir

Windows 10 Mobil İçin Antivirüs Uygulaması İndir

Değerli Windows 10 kullanıcıları, mobil cihazınız da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Antivirüs uygulaması arıyorsanız bu yazımızda tam size göre bir uygulama sunuyoruz.

Windows 10 cihazlarınızda kullanabileceğiniz NQ Mobile Security & Antivirus adında ki bu uygulama Windows Phone 7.5 ve üstü işletim sistemini kullanan cihazların da güvenliğini sağlayabilecek özelliklere sahip ve mobil için oldukça popüler bir antivirüs uygulamasıdır. Antivirüs yapısı başta olmak üzere birçok koruma parçacığını bünyesinde bulunduran bu uygulama ile güvenlik adına önemli bir adım atmış olacaksınız.

NQ Mobile Security & Antivirus windows phone uygulaması virüs, trojan, truva atı ve malware gibi olumsuz amaçlar güden yazılım ve öğelere karşı güvenliğinizi sağlayarak mobil cihazınızı baştan sonra tarayabiliyor. Bunun ile birlikte bir doküman, uygulama, oyun ya da dosya indirmek istediğinizde o içeriği de anında tarayabiliyor.

Sahip olduğu güvensiz yazılım bilgi veri tabanını düzenli olarak güncelleyen ve bu şekilde son çıkan olumsuz amaca yönelik öğeler hakkında bilgi sahibi olabilen bu antivirüs uygulaması ile trafik akışını da anlık olarak izleyerek bu konuda size yardımcı oluyor.

Aşağıda ki link ile Windows 10 Mobil için NQ Mobile Security & Antivirus uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

NQ Mobile Security & Antivirus İndir

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir