Home / Diğer Konular / Windows 10 Mobile (Phone) Profesyonel Kalitede Fotoğraf Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Windows 10 Mobile (Phone) Profesyonel Kalitede Fotoğraf Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?


Muhteşem Fotoğraflar Çekin

Windows 10‘un kamerasını kullanmak, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve basit. İster acemi ister profesyonel olun, esnek denetimler mükemmel fotoğraflar çekmenize yardımcı olur.Başlamak için Kamera uygulamasını açın (uygulamayı bulmak için Başlangıç ekranında Başlangıç simgesi ekranı çekerek Tüm uygulamalar listesine gidin).

Otomatik Deha

Otomatik olarak muhteşem fotoğraflar çekmek için ekranınızdaki Kamera düğmesini seçin.En zorlu aydınlatma koşullarında bile güzel fotoğraflar çekmek için, vizörde zengin çekim Zengin çekim ayarını arayın (yalnızca seçili Lumia telefonlarında). Bu ayar sayesinde, kameranız farklı pozlandırma ayarlarında ya da flaşlı veya flaşlı olarak birkaç görüntü yakalayabilir ve bunları tek bir fotoğraf haline getirebilir; siz de daha doğal görünümlü bir aydınlatmaya sahip olması için ayarlayabilirsiniz.windows-10-mobile-muhtesem-foto1Not: Zengin çekim ile çekilen fotoğraflar daha fazla yer kaplar. Bazı cihazlarda zengin çekimi otomatiğe ayarlayabilirsiniz; böylelikle cihazınız sahneyi analiz eder ve zengin çekim özelliğini yalnızca gerekli olduğunda kullanır.Çektiğiniz fotoğrafı görüntülemek ve ayarlamak için, üst kısımdaki küçük dairenin içinde yer alan görüntüyü seçin.

Profesyonel Gibi Kontrol Edin

Her bir çekim üzerinde daha kusursuz bir denetim sağlamak amacıyla, tüm göstergeleri görmek için Kamera düğmesini ortaya doğru sürükleyin. Beyaz dengesini, Odağı, Duyarlılığı (ISO), Deklanşör Hızını ve parlaklığı ayarlamak için her bir göstergeyi hareket ettirin.windows-10-mobile-muhtesem-foto2 Microsoft Lumia Windows 10 Windows Phone 10

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir