Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10 Nasıl Yüklenir Detaylı Anlatım

Windows 10 Nasıl Yüklenir Detaylı Anlatım

▲DETAYLI YÜKLEME ANLATIMINI YUKARIDA Kİ VİDEOYU İZLEYEREK GERÇEKLEŞTİRE BİLİRSİNİZ.▲

Microsoft un üreticisi olduğu Windows 10 nasıl yükleme yapabiliriz? 29 temmuz saat 7:00 den sonra indirilebilir duruma geldi. İndirmek için saatin yanında ki windows logosuna tıklıyoruz. Hazır olduğunda bana bildir tıklıyoruz.Ayrıca update den Güncelleştirmeleri Denetle diyerek kontrol edebilirsiniz.

Daha sonra C diskinde $Windows.~BT adında bir klasör oluşup dosyalar oraya yükleniyor. Orayı kontrol etmenizi tavsiye ederim. 

NOT: $Windows.~BT klasörü gizli klasör olabilir lütfen gizli klasörleri göster işaretleyip tekrar kontrol edin.

Yükleme bildirimi alamayanlar buradan yükleme aracı ile indirme yapabilir. Windows sitesinden indiriyoruz aracı yasal anlayacağınız.

Yükleme Aracı 1

Yükleme Aracı 2

Yükleme aracı 3 Burada saklanacakları değiştir demenize gerek yok bir işlem yapamıyor. Direk yükle deyip geçelim burayı. ( dosyalar windows.old diye bir klasöre kaydediliyor.)Bu işlemler bir işe yaramaz çünkü arka planda windows çalışıyor burdan onları silemezsiniz. Yükle dedikten sonra bekliyoruz. Bekliyoruz.  Bilgisayar yeniden başlanacak uyarısı alıyoruz. Bekliyoruz.  Bilgisayar yeniden başlıyor.  Dosyalar kopyalanıyor.    Özellikler ve sürücüler yükleniyor. Bekliyoruz.   Ayarlar yapılandırılıyor. Bekliyoruz.   Bu ekranda ileri diyoruz.   Hızlı ayarlar kullan diyoruz.   Tercihinize kalmış biz sahibi benim deyip ilerledik.   Bekliyoruz.   Burayı atlamak için fareyi sağda oynatıyoruz aşağı doğru çubuğu çekip altta bu adımı atla diyoruz.   Bekliyoruz.   Windows 10 yüklemesi tamamlanmıştır.   NOT: Resimlerdeki kalitesizlikten dolayı herkesten özür dileriz en yakın zamanda kaliteli görsellerle düzenleme yapılacaktır.              

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir