Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10 Sertifikalı İlk Anakart MSI’dan

Windows 10 Sertifikalı İlk Anakart MSI’dan

Windows 10 işletim sisteminin çıkmasına son aylar kala, donanım üreticileri de sertifika almak için birbiriyle yarışa girmeye başladı. MSI sektörün ilk Windows 10 sertifikalı anakartını piyasaya duyurdu.

H81M-P33 adınında ki bu anakart yeni değil, hatta bir süredir satışta. Fakat Windows 10 WHQL sertifikasını alan ilk anakart olarak kendisini duyurdu. Windows 10 WHQL sertifikası için ürünler bir çok teste tabii tutuluyor. LGA 1150 soketli 4. nesil İntel işlemcilere uyumlu olan anakart DDR3-1600 MHz bellekleri de destekliyor.

Anakart en yüksek kararlılık standartı olan Military Class 4 ile gelecek. Kasa da USB 3.0 ve SATA 6Gb/s bağlantıları bulunuyor. Ayrıca sisteminize ince ayar yapabileceğiniz Click BIOS 4 yazılımı da Windows 10 ile uyumlu hale getirilmiştir.

H81M-P33 kullanıcıları, hiçbir sorun ile karşılaşmadan Windows 10 çıkışından itibaren rahatlık sistemlerinde geçiş yapabilecekler. H81M-P33 anakart fiyatı ise 150 TL civarındadır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir