Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10 Teknik Önizleme 10130 Sürümünü Deneyenlere Yükseltme Ücretsiz Olacak

Windows 10 Teknik Önizleme 10130 Sürümünü Deneyenlere Yükseltme Ücretsiz Olacak

Microsoft’un yeni açıklamasına göre; Windows 10 Teknik Ön İzleme 10130 sürümünü deneyen bütün kullanıcılara 29 Temmuzda çıkacak olan Windows 10 yükseltmesi ücretsiz olacak. (Bu bilgi Microsoft’un resmi açıklamasıdır.)

Dünyanın ünlü teknoloji yayını The Verge‘de yayınlanan bir habere göre Windows 10 Teknik Ön İzleme 10130 sürümünü kullanan ve Insider programının önerdiği denemeleri yapan bütün kullanıcılar, Windows 10’u ücretsiz bir şekilde yükseltebilecek. Ücretsiz güncelleştirmelerden Windows 10 Teknik Ön İzleme 10130 sürümünü kullanan bütün kullanıcılar yararlanabilecek. Ücretsiz bir şekilde güncelleştirmelerden yararlanabilmek için sadece Windows Insider programına kayıt olmanız gerekiyor.

Windows 10 Insider programına kayıt olun

Windows 10 Insider’a kayıt olduktan sonra Windows Teknik Ön İzleme 10130 kullanıyorsanız başlangıç menüsünde (Start Menu) yer alan “All Apps” sekmesinden “Insider Hub”ı seçerek açılan pencereden size Microsoft’un verdiği görevleri tek tek yapmanız yeterli olacaktır.

Windows 10 Insider Uygulamasını Açmak

Windows 10 Insider Uygulamasını Açmak

Windows 10 Insider Uygulamasını Açmak

Windows 10 Insider Uygulamasını Açmak

Windows Insider Hub uygulamasına Windows 10 ve Insider Hub testleri hakkında düşüncenizi paylaşmalısınız. Bunu ingilizce yapmak zorunda değilsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz zaman Windows 10 için gelecek olan herhangi bir ön izlemeyi yükleseniz de kullanıcı adınız ve testler ile ilgili görüşleriniz kayıtlı olacağı için Windows 10 yükseltme hakkınız saklı kalacaktır.

Yükleyeceğiniz yeni Windows 10 Ön İzlemelerinde kullanıcı adınızın ve Windows Insider bilgilerinizi aynı kullanmaya özen gösterin. Yoksa bu hakkı kaybedebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir