Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10 Temmuz Ayında Çıkıyor

Windows 10 Temmuz Ayında Çıkıyor

Microsoft‘un yeni işletim sistemi olan Windows 10‘un hazırlıkları tam hızla devam ederken, sürümün net olarak hangi tarihte çıkacağı bilinmiyor. En son çıkış tarihini veren Microsoft’un yaz ayları tanımını AMD patronu biraz daha daraltmış oldu.

Bu büyük firmanın yılın ilk çeyreği mali raporlarını hissedarlara sunan patronu Lisa Su, Temmuz ayı sonunda piyasaya sürülecek olan Windows 10 sürümünün okul sezonu öncesi bilgisayar pazarına yapacağı etkiyi de izleyeceklerini belirtti. Su, sürümün stok yenilemesi nedeni ile okul sezonu alışverişlerine geç etki etmesini bekliyor.

AMD doğrudan pazara olan etkiyi izleyeceğini belirttiği için Microsoft’tan bazı kesin bilgileri almış olması muhtemel olduğu için Windows 10’un Temmuz ayında çıkacağı da kesinleşmiş gibi görünüyor.

Windows 10’un ilk beta sürecinden bu yana aldığı olumlu görüşler daha ağır basıyor. Piyasayı hızlandırması beklenen Windows 10 bununla birlikte analiz uzmanlarını ikna etmiş gibi görünmüyor.

Windows 10 işletim sistemi hakkında yeni haberler, güncel programlar, driverlar, uygulamalar ve nasıl yapılacağı hakkında konulara anında ulaşabilmeniz için sosyal hesaplarımızı ve sitemizi takip etmenizi öneririz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir