Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10 Yükseltmesini Rezerve Edin (Windows 10’u Alın)

Windows 10 Yükseltmesini Rezerve Edin (Windows 10’u Alın)

Microsoft, bugün itibariyle büyük bir çıkış yaptı. Bugüne kadarki en iyi Windows olarak nitelendirilen Windows 10 için Windows 10 yükseltmesini kullanıcılarına rezerve ediyor. Microsoft’un belirli bir süre için geçerli olan bu ücretsiz teklifini kaçırmak istemiyorsanız, Windows 10 yükseltmenizi hemen rezerve edin.

Windows 10, sahip olduğu yerleşik güvenlik özellikleri ile sizi güncel ve güvende tutacaktır. Windows 10, yükseltme işlemini gerçekleştirirken belgelerinizi ve dosyalarınızı koruyacak. Hızlı, kolay ve endişelenmenize gerek kalmayacak şekilde yükseltme işleminiz tamamlanacak.

Windows 10 İşletim Sistemini Rezerve Etmek İçin Uygulanacak Adımlar

Windows 10 ücretsiz yükseltmesini Get Windows 10 uygulaması ile rezerve edebilirsiniz. Uygulamayı bulmak için:

 • Bu sabah bilgisayarınızı açtıktan sonra görev çubuğunun sağ ucundaki küçük Windows simgesi olması gerekiyor. O Simgeye tıkladığınızda karşınıza resimde ki gibi bir ekran gelecek.Not: Windows 10’u rezerve etmenizi sağlayacak “Windows 10’u Alın” simgesinin çıkması için kullandığınız Windows’un lisanslı (orjinal) olması ve tüm güncelleştirmelerinin yapılmış olması gerekiyor. Misal; Windows 7 için Service Pack 1 kurulu olmalı.Eğer tüm bu kriterlere sahip olduğunuz halde “Windows 10’u Alın” simgesi gelmedi ise alt satırdaki linke tıklayarak sorunu çözmenize yarayacak makalemizi okuyabilirsiniz.

  Windows 10 Rezerve Simgesi Nasıl Getirilir?

  Görev çubuğunun sağ ucundaki küçük Windows simgesine tıklayın.

  Görev çubuğunun sağ ucundaki küçük Windows simgesine tıklayın.

 • Karşınıza gelecek olan bu Uygulama Penceresinde “Ücretsiz yükseltmenizi rezerve edin” ögesine tıklamanız gerekiyor.Windows 10 yükseltmesini ücretsiz rezerve edin.

  Windows 10 yükseltmesini ücretsiz rezerve edin.

 • Bu rezervasyon için bir onay e-postası almak istiyorsanız e-posta adresinizi girmelisiniz.Windows 10'a yükseltmek için e-posta adresinizi girin.

  Windows 10’a yükseltmek için e-posta adresinizi girin.

 • Artık her şey hazır. Herhangi bir zorunluluk yok ve rezervasyonunuzu dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.Windows 10 yükseltme rezervini gerçekleştirdiniz.

  Windows 10 yükseltme rezervini gerçekleştirdiniz.

29 Temmuz’da yükseltme hazır olduğunda cihazınızda bir bildirim ile karşılaşacaksınız. Böylece kurulum sizin için uygun olan bir zamanda gerçekleştirilmek üzere programlanarak size bir zorluk yaratmadan gerçekleşecektir. Windows 10 çıkış tarihi bugün resmi sitesinde açıklanmıştır. Çıkış tarihi için aşağıda ki link’e tıklayın.

Windows 10’un Çıkış Tarihi Resmileşti

Windows 10 yükseltmesini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak yapabileceksiniz. 1 yıldan sonra ücretsiz yükseltme ortadan kalkacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir