Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10’da Candy Crush Saga Oyunu Yüklü Olarak Gelecek

Windows 10’da Candy Crush Saga Oyunu Yüklü Olarak Gelecek

Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10‘un hali hazırda beta süreci ve Windows 10’a yükseltme rezervi kullanıcılara açılmış olsa da Windows 10 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye hız kesemeden devam ediyor. Son açıklanan bilgiye göre Candy Crush Saga oyunu Windows 10’da ön yüklü olarak karşımıza çıkacak. Bu bilgi bazı kullanıcıları mutlu etse de bazılarının moralini de bozduğunu belirtmemiz gerek. Bu konuyla ilgili örnek verecek olursak; Candy Crush Saga’nın Windows 10 için geliyor olması casual oyuncular için güzel bir haberdi. Fakat oyunun Windows 10’da ön yüklü olarak geliyor olması pek de güzel karşılanmayacak gibi duruyor.

Microsoft’tan gelen açıklamaya göre bir önceki Windows sürümlerinden geçiş yapan veya Windows 10 işletim sistemini kendi eliyle kuran kullanıcılar 29 Temmuzda gelecek güncelleme ile isteseler de istemeseler de Candy Crush Saga oyununa sahip olmuş olacaklar. Ki hali hazırda ücretsiz olan bu oyununun ön yüklü olarak geliyor olması Windows 10 kullanmayı düşünen kullanıcıları rahatsız edebilir. Çünkü oyunun bilgisayardan kaldırılıp kaldırılmayacağı hakkında bir bilgi yok. Bilinen tek gerçek var ki, o da Candy Crush Saga oyununun Windows 10 ile birlikte daha çok oyuncuya kavuşacağıdır.

Kaynak Siteler

  • http://blogs.windows.com/bloggingwindows/2015/05/14/candy-crush-saga-coming-to-windows-10/

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir