Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10’da Windows ve Sürücü Güncelleştirmeleri Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

Windows 10’da Windows ve Sürücü Güncelleştirmeleri Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

Bir sürücü veya güncelleştirme önerilmesini sistem çökmelerine neden olan veya kararsızlık ve Windows işletim doğru Bu güncelleştirme öncesinde, istenmeyen sürücü önlemek veya yüklenmesini güncelleştirmek için bu yönergeleri izleyin:İstenmeyen sürücüyü kaldırmak için:

  1. Bir sol alt köşesinde masaüstünün sağ tıklayın ve sol tıklama üzerinde Aygıt Yöneticisi ile Aygıt Yöneticisi’ni başlatın.
  2. Bulunan aygıt sürücüsü ile yüklü, soruna neden olan sürücüyü sağ tıklatın ve kaldırma seçeneğini seçiniz.
  3. Kaldır iletişim kutusunda, varsa Bu aygıtın sürücü yazılımını sil kutusunu işaretleyin.

İstenmeyen bir Windows Update kaldırmak için:

  1. Arama kutusuna “Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle” yazın ve Arama sonuçlarından Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle – Denetim Masası’nı tıklayınız.
  2. İstenmeyen güncelleştirmeyi kaldırmak için listeden seçin ve sonra Kaldır‘ ı tıklatın.

Windows güncelleştirmelerini ve sürücüleri Windows 10 gösteren bir kullanıcı arabirimi sağlayan ve Microsoft Download Center yükleyerek “Güncelleştirmeleri göster veya gizle” sorun gidericiyi çalıştırın.Aşağıdaki Linkten Windows Yükleme Merkezi’nden indirebilirsiniz;“Güncelleştirmeleri göster veya gizle” sorun gidericisi paketini şimdi karşıdan yükle.Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın gönderildiği tarihte kullanılabilen en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardımcı olan geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.Karşıdan yükleme bağlantısını tıklattığınızda, açmak veya kaydetmek wushowhide.diagcab istenir.wushowhideWushowhide.diagcab açma Sorun Gidericisi‘ni başlatır. Sorunlu sürücü gizlemek veya güncelleştirmek için sorun giderici tarafından sağlanan yönergeleri izleyin ve devam etmek için İleri ‘ yi tıklayınız. Windows 10 Windows 10 Güncelleştirme Kapatma Windows Güncelleştirme Kapatma

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir