Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10’da XBox Uygulamasını İnceleme ve Tanışma

Windows 10’da XBox Uygulamasını İnceleme ve Tanışma


Xbox Uygulamasıyla Tanışın

Xbox’ta yeni olmanız veya üst düzey bir oyuncu olmanız fark etmez; Xbox uygulaması, oyun oynamak, arkadaşlarınızla buluşmak, yeni arkadaşlar edinmek ve başarıları hanenize yazdırmak için en doğru yerdir.Xbox One’ınız yok mu? Sorun değil. Mağaza’daki bir uygulamayı kullanmak veya oyunu oynamak için ona ihtiyacınız yok. Eğer bir Xbox One sahibiyseniz, Xbox’ınızda oturum açmak için kullandığınız hesapla aynı Microsoft hesabı ile oturum açtığınızda tüm başarılarınız, etkinlikleriniz, oyun geçmişiniz ve arkadaşlarınız sizinle beraber bilgisayarınıza gelir. Bir göz atın! Başlangıç’a Başlangıç düğmesi simgesi > Xbox logo Xbox resmi gidin.

Sevdiğiniz Oyunlardan Geri Kalmayın

Oyun merkezi sayfasına bir göz atın ve sevdiğiniz oyunları bulun. Oyundaki başarıları açmaya ne kadar yakın olduğunuzu ve diğer Xbox oyuncularının yapmış olduğu oyun kliplerini görebileceksiniz. Giriş’e gidin ve en son oyunlar listenizdeki bir oyunu seçerek ona ait oyun merkezini açınız.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir