Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 10 / Windows 10’un Fiyatı Belli Oldu

Windows 10’un Fiyatı Belli Oldu

Microsoft’un son işletim sistemi olacak olan Windows 10 emin adımlarla gelirken çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Amerikanın en bilinen e-ticaret sitesi Newegg’de ön siparişe açıldığını resimde de görebilirsiniz. 1 yıl ücretsiz Windows 10 yükseltmesi işleminden sonra aşağıda belirtilen fiyatlarla Windows 10’u kullanmaya devam edebileceksiniz.

Newegg daha öncede Windows 8 işletim sistemini zamanından önce ön siparişe açmış ve tarih belirtmişti. Aynı sürecin tekrar yaşandığı Windows 10’da ise iki adet sürüm ile kullanıcıların karşısına çıkmış durumda. Windows 10 Ev ve Windows 10 Profesyonel OEM sürümlerinin listelendiği sitede ürünlerin çıkış tarihi Ağustos ayının 31’i olarak belirtilirken bugünden itibaren bir değişiklik yapıp Temmuzun 29’una yeni tarih vermiştir. Fiyatları ise Ev sürümü için 109.99 Dolar, Profesyonel sürümü için 149.99 Dolar olarak belirlenmiş görünüyor.

Daha çok erken olmakla birlikte, Windows 10’un yurt dışı fiyatlarının aşağı yukarı bu seviyelerde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Microsoft hali hazırdaki Windows 7 ve 8 kullanıcılarına 1 yıllığına ücretsiz Windows 10 lisansına geçiş sağlamasıyla birlikte, ülkemizde olduğu gibi korsan kullanımlara da özel kampanyalar ile sürpriz yapabilir. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir