Home / Windows İşletim Sitemi / Windows Mobile / Windows Phone 8.1 GDR2 belirli cihazlar için doğrulandı

Windows Phone 8.1 GDR2 belirli cihazlar için doğrulandı

Lumia-640XL-Press-collection_0

Windows 10 öncesinde; Microsoft’un güncelleme dağıtımı ile ilgili yaptığı değişiklikler yavaş yavaş netleşmeye başladı. Resmi duyurusu yapılmayan ve yazılım ismi belirtilmeyen (Lumia Emerald olmadı) Windows Phone 8.1 GDR2; süpriz bir şekilde Lumia 640 ve 640XL’de kullanıcıları karşıladı.

Daha önce; ayarlar menüsü başta olmak üzere küçük farklılıklar içeren Windows Phone 8.1 GDR2‘nin mevcut Lumia cihazlar için yayınlanmayacağı ile ilgili bazı bilgiler veren Microsoft’a yakın kaynakların aksine; Microsoft, Windows Phone 8.1 GDR2‘yi sadece belirli cihazlara ve belirli bölgelere vereceğini doğruladı.

Lumia 735 ve Lumia 830 için doğrulanan güncellemenin Lumia Denim dışında bir ismi yer almazken, ne zaman ve hangi aralıklarla yayınlanacağı ise merak konusu.

Lumia 735 ve Lumia 830 dışındaki Lumia cihazların Windows Phone 8.1 GDR1′den direkt olarak Windows 10′a yükseltilecek olması en azından oldukça uzun süren güncelleme trafiğinin düzene girmesi açısından memnun edici bir karar olarak görülebilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Tapatalk Nedir? Nasıl Kullanılır?

 Bu uygulamayı yüklediğiniz zaman forum sitelerini hızlı bir şekilde dolaşabilir ve en az kotada düzeyine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir