Home / Diğer Konular / Windows Phone 8, 8.1 Yüklü Cihazda Yedeklemeyi Açıp Kapama

Windows Phone 8, 8.1 Yüklü Cihazda Yedeklemeyi Açıp Kapama

Windows Phone yüklü telefonlarda yedekleme varsayılan olarak açık gelsede genellikle kullanıcılar tarafından kapatılmaktadır. Bu yazımızda telefondaki Resimler, Sms veya kişileri Microsoft hesabınızın bağlı olduğu OneDrive’ye yedeklemekten bahsedeceğiz.

OneDrive mantığında çalışan bir servistir. Bu servis sayesinde bütün içeriklere cep telefonundan, tabletten veya bilgisayarınızdan dünyanın her yerinden ulaşma imkanıza sahip oluyorsunuz. Eğer arada bağlandıüınız bir wifi ağı yoksa elbette bu yedeklemeninde size bir maliyeti var. Yüklediğiniz her resim internet paketinizi veya wifi ağınızı kullanarak OneDrive servisine yüklenebilmektedir. Resimlerinizi isterseniz sadece wifi bağlantısı olduğu zaman OneDrive hesabınıza yüklemeyi sağlayabilirsiniz bu sayede internet paketinizi kullanmamış olursunuz.Aynı zamanda telefonu sıfırlasanız bile dosyalarınıza anına ulaşabilirsiniz.

Yedeklemeyi açma veya kapatma için Ayarla -> Yedekleme Kısmından OneDrive kopyalamak istediğiniz dosya türlerini seçiniz Hepsi bu kadar …

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir