Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 7 / Windows Update Güncelleştirmelerini Kaldırabilir miyim ?

Windows Update Güncelleştirmelerini Kaldırabilir miyim ?

Kim ; Nevzat

Soru Gönder ; Merhaba Adem Hocam , Windows Update otomatik olarak güncelleme yaptım bu yüzden çalıştığım programda sık sık hatalar vermektedir. Bu yapılan Güncellemeyi kaldırabilir miyim ?

Cevap ; Merhabalar Nevzat Bey , Öncelikle Soru Gönder bölümünden tarafıma gönderdiğiniz soru için teşekkürler , Cevaba gelince , Bilgisayarınızın Otomatik Update yapmasını kapatabilir veya güncellemeleri denetler ama yüklemeyi size bırakabilir şeklinde bu ayarları yapabilirsiniz Bunun için Başlat > Denetim Masası > Windows Update >> Ayarları Değiştir kısmından bu ayarlamaları yapabilirsiniz.

Peki Güncellemeleri kaldırabilir misiniz ? Sistem Dosyalarını Etkilemeyen Güncelleştirmeler var ise bunları kaldırabilirsiniz , Bunu kaldırmak için Yukarıda bahsettiğiniz soruna neden olduğundan eminseniz kaldırmayı unutmayınız.

Peki Bu güncellemeleri Nasıl Kaldırabilirim ? 

İşletim Sistemine etkisi olmayan güncellemeleri kaldırmak için Başlat > Denetim Masası > Windows Update >> Gizli Güncelleştirmeleri Geri Yükle bölümünden kaldırmak istediğiniz sürücüleri kaldırabilirsiniz.

Google’dan Gelen Arama Tags – Etiketler ;

güncellemeleri kaldırma , update güncellemeleri nasıl silinir , Windows Update Güncelleme , Gizli güncellemeleri geri yükle , güncellemeleri nasıl silerim

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 7 – Windows 7 Genel Bakış – Windows 7 Özellikleri

  Bu Hazırlamış olduğum Video da , Windows 7 işletim sistemine genel bir bakış yapıyoruz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir