Home / Windows İşletim Sitemi / Windows Mobile / Windows10 Türkiye’de Hangi Telefonlarda Olacak ?

Windows10 Türkiye’de Hangi Telefonlarda Olacak ?

Çoğu kullanıcı için, doğal soru benim telefon ne olacak? Birçok Lumia 1520 kullanıcı neden, Windows 10 Mobile almıyorsanız merak Örneğin. Windows Insider programa yeğlemek kısa cevap, Windows 10 Mobile alıyorsanız edilir.

Konu yabancı kaynaklı bir blogdan(aşağıda belirtilmiştir) alınmıştır bu yüzden direkt google çeviri kullanılarak yayınlanmıştır. Dikkate alarak okursanız seviniriz. 😉

Neden liste?

Hangi Lumia Windows cep telefonları listesi “resmen” Windows 10 Mobile almak oldukça uzundur.

Windows 10 Mobile yükseltme için uygun telefonlar (şimdiye kadar)

 • Lumia 430
 • Lumia 435
 • Lumia 532
 • Lumia 535
 • Lumia 540
 • Lumia 640
 • Lumia 640 XL
 • Lumia 735
 • Lumia 830
 • Lumia 930

Sadece bazı telefonlar güncelleme alıyorsanız neden Ancak, birçok kişi merak ediyor. İşte önceliklendirme için birkaç nedeni vardır:

 1. Taşıyıcılar – Bazı taşıyıcılar, Verizon gibi, test etmek ve için bir güncelleştirme dışarı rulo istediğiniz olası değildir Lumia Icon, satmak değil bir telefon. Taşıyıcı maliyetlerini katlanmak zorundadır ve hepimiz Verizon zaten resmi güncelleştirmeleri onaylamak hızlı olmadığını biliyorum. Bu mantık aynı zamanda diğer taşıyıcı için de geçerlidir.
 2. Yaş – Lumia 1520, Windows 10 Mobile yayınlandı zaman iki yaşında olacak. Üretici desteğinin sınırlarını zorluyor tam OS yükseltme açısından. Nitekim, ABD’de bile çoğu kullanıcı her iki yılda bir ve giderek her yıl kendi telefonları yükseltme. Geçen yıl telefonunuzu satın Ancak, bu kesinlikle Microsoft bu telefonlar daha yüksek öncelik vereceğini kabul edilebilir.
 3. Popülerlik – yanı sıra taşıyıcıları ve çağa Bu nokta bağları. Lumia Simge ve AT & T Lumia 830 herhangi bir satış rekorları kırdı değil. Microsoft resmi güncellemeler üzerinde çalışmak için kendi ekiplerini öncelik varsa onlar da en büyük ve en yeni izleyici veya küçük bir azınlık hedefleyebilir.İdeal olarak, Microsoft, sonsuz kaynaklara sahip ve seçim yapmak zorunda değilsiniz ama bu bir işletim sistemi yapma gerçeklik olacaktır.

Tabii ki, “resmi” güncelleştirmeleri hakkında gerçek nokta olarak bildiğimiz kadarıyla, onlar önemli değil.Microsoft sadece doğrudan telefonları güncellemek için yıllar ve yıllar için, Windows Phone fanlar yaygara edilmiştir.

Kaynak; Görseller ve Metin WindowsCentral’den alınmıştır. (Google çeviri kullanılmıştır)

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Tapatalk Nedir? Nasıl Kullanılır?

 Bu uygulamayı yüklediğiniz zaman forum sitelerini hızlı bir şekilde dolaşabilir ve en az kotada düzeyine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir