Home / Wordpress / WordPress Otomatik Etiket Eklentisi 2016

WordPress Otomatik Etiket Eklentisi 2016

WordPress oldukça zengin bir eklenti kaynağına sahip popüler bir blog scripti konumundadır. İster WordPress.com blogu, isterse kendi internet siteniz olsun pek çok site sahibi çeşitli WordPress eklentilerine ihtiyaç duymaktadır.  Bu eklentiler genellikle siteye yazı girilmesi üzerine olmaktadır.
Wordpress sayfalara ve yazılara otomatik etiket giren eklentiWordPress kullanıcıları için her yazıya etiket girmek oldukça yorucu olabilmektedir. Özellikle geçmiş yazılara etiket girmek isteyen pek çok site sahibi için bu daha zor bir uğraş demek olmaktadır.
Wordpress sitelere etiket seçimi bazen oldukça zordur. Ziyaretçilerin arama motorlarındaki tercihlerinin tespit etmek gayret gerektirmektedir. Etiket girmek SEO açısından da önemli bir konudur. Bütün arama motorları doğru etiketi yakalamış sitelere hit yollamaktadır.
Etiket kullanımı hakkında şu konuyu atlamamak gerekir. Özellikle girilen her yerinde etiket SEO bakımından daha fazla ziyaretçi çekerek hit arttırma yollarından biridir. Bu yüzden her yazıya site sahiplerince etiket girilmektedir. Özellikle fazla hit; sitesinde reklam bulunan site sahipleri için oldukça önemlidir. Bu yüzden otomatik etiket girme eklentisi oldukça gerekli olmuş durumdadur.

Automatic Tag Selector Otomatik Etiket Giren Eklenti

Hangi kelimeye etiket vermek gerektiği hakkında kafa yoran BOISTALL kullanıcı adına sahip Wordpress eklenti yazılımcısı tarafından hazırlandı. Yazıdığı eklenti ismi Automatic Tag Selector eklentisi. Eklentinin amacı yazı ve sayfalara otomatik etiket girmek. Ek olarak daha önce eklediğiniz yazı ve sayfalara otomatik olarak etiket girebilirsiniz. Eski yazılarınızada bu otomatik kullanarak etiket girmek mümkün Ne kadar harika değil mi ?
Automatic Tag Selector eklentisi pek çok  SEO blog sitesince de kullanılan bu eklenti etiketleri doğru seçmesi ve sorunsuz siteye eklemesi yüzünden oldukça popüler durumda. WordPress yazarlarının işini oldukça kolaylaştırıyor ve etiket girme zahmetsinden site sahiplerini kurtarıyor.

Eklentiyi buradan indirebilirsiniz. Eklentisinin Türkçe sürümü tarafımca çevirisi devam etmektedir. Buraya yorum olarak mail adresinizi bırakırsanız. Çeviri bittiğinde size mail ile bildirim yapabilirim.

Automatic Tag Selector Eklentisi İndir

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

WordPress Yüklenilmesi Gereken 7 Eklenti

Şu ana kadar Dünyadaki tüm sitelerin %40’ı wordpress ile oluşturulmakta. Durum böyle olunca wordpress gün …

2 yorumlar

  1. Pek çok eklentşi denedim olmadı. Başka sitelerde önüne gelen konu açmış hit kasmak için. Senin bu sade yazınla kurdum eklentiyi çatır çatırda çalışıyor. Allah razı olsun. Yoruma mail adresimi ekledim. Trkçe çeviri bittiğinde almak isterim.

    Şimdiden tşkler iyi bloglamalar 🙂

  2. Siteme kurdum ama hosting yavaşlığından ötürü ben verim alamadım. Arada donma sorunu yaşıyorum yazı yazarken bilmem. Host değiştirip tekrardan yazacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir