Home / Android / Xiaomi Redmi 5’in Resmi Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Xiaomi Redmi 5’in Resmi Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Xiaomi Redmi 5 Resmi Özellikleri ve Görselleri

Xiaomi Redmi 5‘in resmi özellikleri ve görselleri sızdırıldı! Çin‘de ortaya çıkan bu fotoğraflar, telefonun nasıl olacağını tam olarak ortaya koyuyor.

Xiaomi Redmi 5, beklediğimiz gibi iki farlı versiyon ile karşımıza çıkacak. Birinci versiyonunda, Qualcomm Snapdragon 625‘den gücünü alan telefon 3GB RAM‘e ve 16/32GB depolama alanına sahip olacak. İkinci versiyonunda ise Qualcomm Snapdragon 630‘dan gücünü alan telefon 4GB RAM‘e ve 64GB depolama alanına sahip olacak. Her iki modelde de çift SIM kart desteği ve MikroSD kart desteği olacak.Xiaomi Redmi 5 Resmi Görseli 15 inç IPS LCD ekrana sahip olan Xiaomi Redmi 5, 1920×1080 ekran çözünürlüğüne sahip. Arka tarafında 16MP kamera bulunduran telefonun ön tarafında ise 5MP‘lik bir kamera bulunacak. Android‘in son sürümü olan Android 7.1.1‘ün üstü olan MIUI 9.0‘ı çalıştırıyor.Xiaomi Redmi 5 Resmi Görseli 2Bütün bu özelliklerin yanında, Xiaomi Redmi 5 için ödemeniz gereken fiyatlar ise şu şekilde:

  • 3GB RAM‘e sahip olan model 126 dolar,
  • 4GB RAM‘e sahip olan model ise 162 dolar.

Özelliklerine ve fiyatına baktığımız zaman telefonu almamanız için hiçbir sebep gözükmüyor. Bu özelliklere göre bu fiyat, gerçekten çok iyi diyebiliriz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir