Home / Android / Xperia’ların Android 6.0’da Nasıl Göründüğü Belli Oldu

Xperia’ların Android 6.0’da Nasıl Göründüğü Belli Oldu

Xperia’ların Android 6.0’da Nasıl Göründüğü Belli Oldu

Sony, Xperia Z serisi için çıkardığı konsept Android 6.0 Marshmallow güncellemesinden bazı ekran görüntülerini yayınladı.

Sony, geçtiğimiz dönemde Xperia Z3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin konseptine ait bir sürümü yayınlamıştı. Beta testlerine katılan kullanıcıların yüklediği Xperia Z3 için Android 6.0 güncellemesi bugün ortaya çıktı. Güncellemeyi yükleyen ekip ise hemen Xperia Z3’ten bazı ekran görüntülerini paylaştı. Sony Xperia arayüzünde küçük değişiklikler yaptı ancak verilen bilgilere göre performans artışı konusunda oldukça büyük bir fark gözleniyor. Xperia’ların Android 6.0’da Nasıl Göründüğü Belli Oldu Sony Android 6.0 güncellemesini Xperia Z2’den itibaren bugüne kadar olan tüm Xperia Z üyelerine verecek. Xperia Z ailesinin yanında bazı diğer Xperia modellerine de gelecek olan Android 6.0 güncellemesi için Sony, oldukça hızlı olmaya çalışıyor. Beta testleri devam ederken Xperia için güncellemenin 2016’nın başlarında yayınlanması bekleniyor.Birçok yeniliği içeren Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin kullanıcıları memnun edip etmeyeceği ise oldukça merak edilen bir konu olarak cevap bekliyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir