Home / Android / Xposed ile Tüm Videoları İndirin!

Xposed ile Tüm Videoları İndirin!

Xposed One Tap Video Download mödülü ile Android telefonunuza kolayca video indirebilirsiniz.Android telefonlarımızda internet üzerinden video indirme amaçlı birçok uygulama kullanıyoruz. Bu uygulamalar genel olarak bekleneni yapsa da tam verimli olarak çalıştığını söylemek zor. Bilgisayarınızda kullandığınız IDM programı ile benzer özellikleri bulunan bir modül sayesinde Android cihazınızda internet üzerindeki tüm film ve video içeriklerini telefonunuza indirebilirsiniz. One Tap Video Download isimli modül, Xposed Framework desteğine ihtiyaç duyuyor. Xposed hakkında hiçbir bilginiz yoksa öncelikle bu konuyu ziyaret edin.

One Tap Video Download nasıl yüklenir?

  • Android telefonunuza Xposed Framework kurulumunu yaptıktan sonra bu bağlantıya tıklayarak One Tap Video Download mödülünü indirin.
  • İndirdirmiş olduğunuz mödülü cihazınıza yükleyip etkinleştirin ve telefonunuzu yeniden başlatın .

otvd-1

Nasıl Kullanılır?

Kurulum işlemini başarıyla tamamladıysanız videoları indirmeye hemen başlayabilirsiniz. Bunun için:

  • Telefonunuzdaki tarayıcıdan herhangi bir video açın (Tarayıcı olarak Chrome uygulamasını kullanmanızı öneriyoruz. Bazı tarayıcılarda bu mödülün çalışmadığını belirtelim).
  • Hemen ardından durum çubuğuna gelen uyarıyı göreceksiniz. İlgili uyarıya dokunun.
  • Açılan pencerede video kalitesi, indirme klasörü gibi ayarlamalar yapabilirsiniz. Herşey hazırsa “İndirmeyi Başlat” seçeneği ile videonuzu indirebilirsiniz.

otvd-2Görselde de gördüğünüz gibi durum çubuğunda “Play“, “OPEN” olmak üzere iki seçenek daha mevcut.

  • “Play” seçeneği ile videoyu telefonunuzdaki video oynatıcı ile izleyebilirsiniz. “OPEN” seçeneği ise videoyu başka tarayıcılarda açmanızı sağlıyor.

Ek Modüller

One Tap Video Download mödülünü kullanırken YouTube ve Facebook uygulamalarında işe yaramadığını göreceksiniz. Bunun için ek mödülleri indirmeniz gerekiyor. İndirdiğiniz mödülleri yukarıda anlattığımız gibi telefonunuza yükleyin.

  • One Tap YouTube Module
  • One Tap Facebook Module

One Tap Video Download mödülünü kullanıyor musunuz?

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir