Home / Android / Yeni Android Launcher: Lawnchair

Yeni Android Launcher: Lawnchair

Yeni Android Launcher – Lawnchair

Pixel Launcher uygulamasının üzerine inşa edilen Lawnchair, Android O sürümündeki yenilikleri de bünyesinde barındırıyor!

Açık kaynak kodlu yeni Android launcher Lawnchair‘ın diğer üçüncü taraf launcher’ların önünde yer alacağı düşünülüyor. Google Asistan ve Pixel Launcher‘da ki bütün özelliklere de sahip olan Lawnchair, birden fazla kişiselleştirilebilir özellik ile beraber geliyor.Google Now‘u destekleyen bu yeni launcher, Android O sürümünün gelişmiş tasarımı ile beraber oldukça sade ve şık bir görünüme sahip oluyor. Geliştirmeciler, lider telefon üreticilerinin kendi launcher‘larında bulunan özellikleri de ekleyerek, Lawnchair‘ı üst sıralara çıkarmayı hedefliyorlar.Android İçin Yeni Launcher -LawnchairDaha önceden bir launcher kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız, Lawnchair‘ın birden fazla kişiselleştirme özelliği sayesinde sizi yeterince memnun edecektir. İkon değişikliğinden, uygulama çekmecesine ve hatta menüleri karanlık moda almaya kadar birçok özelliği kişiselleştirebilirsiniz.Lawnchair, şuan için test aşamasından olduğundan dolayı Google Play Store üzerinden indiremezsiniz. Launcher’ı merak edenler, APK dosyasını indirebilirler. Lawnchair’ı geliştiren şirket olan Deletespace, launcher’ın APK dosyasını sunmuştu. İndirmek isterseniz, buradan APK dosyasına ulaşabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir