Home / Android / Yeni Galaxy A7’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Yeni Galaxy A7’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung’un orta segmentte bulunacak yeni Galaxy A7 modelinin detayları TENAA’da gözüktü. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung orta düzey Android pazarındaki konumunu iyice sağlamlaştırmak için Galaxy A serisini çıkardı. Planları yolunda giden Samsung’un çıkardığı Galaxy A serisine ait telefonlar oldukça ilgi gördü ve firmanın bu seriyi yenilemesine neden oldu. Samsung’un Galaxy A serisini önümüzdeki yıl yenileyeceği uzun süredir gündemde yerini koruyordu, sonunda Galaxy A7’nin 2016 modeli hakkında yeni bilgiler çıktı.

2016’nın Galaxy A7 Modeli

TENAA’da görünen Galaxy A7 modeli 5.5 inç boyutunda, Full HD çözünürlüklü ve AMOLED bir panele sahip ekran bulunduruyor. 13 megapiksellik arka kamerası bulunacak cihaz fotoğraf konusunda da orta seviye sonuçlar verecektir. Snapdragon 615 ve 3 GB RAM’den gücünü alan A7, geçen seneki modeline göre 700 mAh fazla kapasiteli  yani 3.300 mAh’lik bir bataryadan enerji alıyor.Yeni Galaxy A7’nin Özellikleri Ortaya Çıktı TENAA’da yer alan diğer bilgilere baktığımızda cihazın 6.95mm kalınlığında ve 155 gram ağırlığında olduğunu görüyoruz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir