Home / Android / Youtube Videolarını Arka Planda Açma

Youtube Videolarını Arka Planda Açma

Reklamlaryoutube-arka-plan-videoYoutube videoları arka planda nasıl oynatılır diye bir soru kafanızda yer edinmiş ve 2015 yılında bu soruya dair bir bilgi arıyorsanız bu sayfamızda bu soruya cevap vermeye çalışacağız. Youtube, Bilgisayar ve Akıllı telefon kullanıcıların müzik, video dinlemek için gün içerisinde tercih ettiği bir video izleme sitesidir. Youtube Uygulaması Android içinde var ve ayrıca Tarayıcı üzerinden de mobil versiyonuna giriş yapılabiliyor.Ancak Android cihazlarında Youtube’a giriş yapan kullanıcıların ortak bir sorunu var. Telefonda hem oyun oynayayım , hem maillerime bakayım diyenler Youtube’da müziğini açıyor ve arkaplana atıyor ancak o da ne ? Youtube’dan gelen ses bir anda kesiliyor. İşte bu devrede Youtube videolarını arka planda nasıl açabilirim sorusu kafanızda yankılanmaya başlıyor.

Youtube videoları arka planda nasıl oynatılır ?

Bu işlem için bize wiper adı ile Play Store’da yer alan uygulama yardımcı olacak. Mesajlaşma programı olarak Play Store’a eklenen bu uygulama içerisinde Youtube videolarını kolayca açabiliyorsunuz. Açtığınız bu youtube videolarını dinlerken uygulamalayı arka plana atabiliyorsunuz ve videonun arka planda oynatılmasını sağlayabiliyorsunuz.Reklamlarwiper-androidUygulamayı buraya tıklayarak indiriniz. Uygulamayı apk olarak indirip telefonunuza yükledikten sonra üst kısımda bulunan Youtube video iconuna tıklayınız. Ardından karşınıza Youtube’da ara seçeneği gelecek ve bu kısıma dinlemek istediğiniz Youtube müziğini veya videosunu yazıp dinlemeye başlayabilirsiniz.

Youtube videoları arka planda nasıl oynatılır ? Alternatif seçenek

Üstte ki Wiper uygulamasını beğenmeyenler için alternatif bir yol sunmak istiyorum. Burada bize yardımcı olacak iki uygulama var. Birincisi Firefox, ikincisi ise Viral Popup uygulaması. Firefox uygulamasını buraya tıklayarak indirebilir, Viral Youtube uygulamasını da buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk olarak Viral Popup uygulamasını yüklemek ve ardından Firefoxu yüklemek.viral-popupFirefox tarayıcısını açın ve youtube.com adresiniz ziyaret edin. Herhangi bir videoyu açmak istediğiniz de telefonunuz hangi uygulama ile açılsın diye soracaktır. İşte bu kısımda yapmanız gereken Viral Youtube uygulamasını seçmek ve videonun arka planda oynatılmasını sağlamak.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir