Home / Android / Zenfone Max: 5000 mAh Batarya Sunuyor

Zenfone Max: 5000 mAh Batarya Sunuyor

Zenfone Max- 5000 mAh Batarya Sunuyor Asus’un daha önce duyurulan fakat satışa çıkmayan modeli satışa çıkmaya hazırlanıyor. Zenfone Max, 5000 mAh bataryası ile çok yakında akıllı telefon piyasasında yerini alacak. Tayvan menşeili bir firma olan Asus, 2015 yılında oldukça fazla model ve çeşit akıllı telefonu piyasaya soktu. Ekim ayında bilgileri ortaya çıkan ve firma tarafından varlığı doğrulanan Asus Zenfone Max uzun zamandır beklenen akıllı telefon modellerinden biri olarak dikkat çekiyordu.

Zenfone Max ile Diğer Telefonları Şarj Edin !

Oldukça güçlü bataryası ile ön plana çıkan Asus Zenfone Max, çok yakında tanıtılacak gibi duruyor. Asus tarafından yayınlanan video ile bir nevi tanıtılmış olan cihaz Asus’un verdiği bilgilere göre 38 saate kadar kullanım ömrü sunacak.5000 mAh’lik devasa bataryası ile OTG kablosu sayesinde başka cihazları şarj bile edebilen Asus Zenfone Max’ın teknik özellikleri ise daha çok orta segment havası oluşturuyor. Uygun bir fiyattan satışa çıkması beklenen telefon, yüksek bir ihtimalle Türkiye’de de satışa sunulacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir