DA ve PA Değeri Yüksek Backlinkler

DA ve PA Değeri Yüksek BacklinklerDA ve PA Değeri Yüksek Backlinkler ile sitenize daha çok ziyaretçi çekmeye, otoritesini arttırmaya ve arama sonuçlarındaki yerini yükselmeye hazır mısınız?

Birbirinden kaliteli ve özenle seçilmiş backlinklerin listesini sizler için toplayıp bir araya getirdik.

>>Edu ve Gov uzantılı 

>>çeşitli arama motorları tarafından indexlenen,

>>Dofollow/nofollow özellikteki

>>Uzun senelerden beri aktif olarak çalışan,

>>Sitenizi ileriye taşıyacak seviyede performansa sahip,

>>Global olan,

>>Değerleri Yüksek DA/PA (70-100 arasında) olan web siteleri

Dikkat: Backlink alırken bunu belli aralık ve günlere dağıtın. Backlinklerinizi belli gün ve aralıklara bölerek alırsanız en güzel verimi almakla kalmaz aynı zamanda ceza yeme riskinden de kurtulmuş olursunuz.

DA ve PA Değeri Yüksek Backlinkler +90 OLAN WEB SİTELER

[table id=2 /]

 

 

BACKLINK ALINACAK “DA” DEĞERLERİ +80-89 OLAN WEB SİTELER

[table id=3 /]

Ücretsiz alabileceğiniz Profil Oluşturma Siteleri Listesi DA +70-79 Arası

[table id=5 /]

Sosyal Profil Backlink Siteleri Listesi DA +50-60 Arası

[table id=6 /]

Backlink alırken özellikle edu ve gov backlinklerin etkisi çok büyüktür. Çünkü Arama motorlarının gözünde bu tür web siteleri, herhangi bir kar etme amaçlarının olmadığı ve resmi kurum ve kuruluş olmalarından ötürü bu sitelerden gelen trafik doping etkisi oluşturmaktadır.

Edu ve Gov Backlink Site Listesi

edu ve gov backlinkler

[table id=7 /]

DA ve PA Değeri Yüksek Backlinkler – Sosyal Medya Profil Backlink Listesi

Sosyal medya platformları üzerinden yüksek DA ve PA değerlere sahip profil oluşturup paylaşımlar yaparak web site trafiğinizi yükseltebilirsiniz.

[table id=8 /]

Daha iyi bir Seo çalışması için geri bağlantı almak hayati öneme sahiptir. Bunu tıpkı bir yavru hayvan besler gibi düşünün. Nasıl ki yavru bir hayvanın güç ve kuvvet bulup büyümesi için dengeli (düzenli) beslenmeye ihtiyacı varsa web sitelerin de aynı şekilde büyüyüp güçlü olması için düzenli olarak backlink çalışmasına ihtiyacı vardır. Tabi ki bunu yaparken öncellikle özgün ve kullanıcı odaklı içeriklerinizin olması şarttır. Aksi taktirde geri bağlantıların faydadan çok zarara sebebiyet verecektir. Örneğin bir kullanıcının sitenize girerken aradığını bulamadığında hemen çıkacaktır. Bu da hemen çıkma oranını yükseltecektir. Hemen çıkma oranı yükseldikçe de arama motorlarının sizlere vereceği eksi puanlar sitenizi gerilere itecektir.

Otomatik Backlink Araçları Yazısını Okumak için Tıklayın!