Otomatik Backlink Araçları
Otomatik Backlink Araçları

Otomatik Backlink Araçları sayesinde zamandan tasarruf etmek ve kalitesi yüksek olan web sitelerden zahmetsizce geri bağlantı almak istemez misiniz?  Üstelik sizler için derlediğimiz onlarca araç içerisinde en iyilerini sizler için sıraladık.

Otomatik Backlink Araçları

1- GSA Search Engine Ranker

GSA Search Engine Ranker programı sayesinde backlink (geri bağlantılarla) almak ve zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız. Bu program, 7/24 sizler için geri bağlantılar oluşturmaktadır. Diğer SEO araçlarının aksine Gsa Engine Ranker, backlink sağlamak için veri tabanına kaydedilmiş web sitelerini kullanıcılarına sunmaz. Bunu sizler için otomatik tarayarak bulmaktadır. Bulduktan sonra ise bu hesapları kaydeder ve herhangi bir müdahale ve uğraş vermenize gerek kalmadan web sitenize geri bağlantılar sağlar.

2- Money Robot

Backlink almak çok zaman gerektiren bir süreç olmakla beraber çok uğraş gerektiren zahmetli bir iştir. Ama Money Robot Submitter programı sayesindeotomotik olarak binlerce web sitesinde hesap açarak geri bağlantıları çok hızlı bir şekilde yapan en iyi backlink yazılımlarından bir tanesidir. Özellikle veri tabanında bulunan zengin backlink sağlayıcı web siteleri ile web sitenize gelen trafiği yükseltecektir. Üstelik yapay zeka sayesinde tüm bunları otomotik yapmaktadır. Basit ve kullanıcı dostu arayüzle tüm işlemleri kolaylıkla yapabilme olanağı sağlamaktadır. Ayrıca dosya boyutunun küçük olması ve birkaç adımla kurulması ne sizleri ne de bilgisayarınızı yormayacaktır. Bu program ücretli olmakla birlikte İlk indirmede sizlere 7 günlük bir deneme süresi vermektedir.

3- Scrapebox

Scrapebox, Anahtar kelimeleriniz ile alakalı bağlantı listesi toplamanızı otomotik olarak bulmakla kalmaz aynı zamanda rakiplerinizi araştırabilir, yeni bloglardan yorum yapabilir ve bir sonraki makaleniz için bilgi ve önerilerde bulunabilmektedir.
Scrapebox sayesinde Google, Yandex, Yahoo, Bing ve diğer arama motorları ile on binlerce URL’yi saniyeler içerisinde toplayabilirsiniz. Ayrıca Forumlar, Ziyaretçi Defterleri, WordPress platformlardan geri bağlantılar alabilirsiniz.
En güzel özelliklerinden birisi de veri tabanında hazır bulunan birçok backlink sağlayıcı web sitesinden ayrı olarak kendiniz de ekleme yaparak backlink web site sağlayan listenizi özelleştirebilrsiniz.
ScrapeBox bunları ziyaret edecek ve yayınlanan proxy’leri getirecek, onları çalışan proxy’ler için test edecek ve iyi proxy’leri kaydedecektir.
Aynı zamanda proxy’leri ülke bazında filtreyebilme özelliği bulunmaktadır.

4-Senuke TNG

Google arama sonuçlarının ilk sıralarında olmak her web site sahibinin olmak istediği bir yerdir. Çünkü en fazla tıklamanın yaşandığı yer olmakla birlikte artan trafik ve satışların anahtarıdır. Yüksek kaliteli ve alakalı web sitelerden geri bağlantılar almak, web sitelerin arama sonuçlarındaki konumunu yükseltmenin en etkili yollarından birisidir. 2016’da piyasaya sürülen Senuke, backlink (geri bağlantı) oluşturmayı çok daha kolay kılmak için tasarlanan en popüler SEO araçlarından birisidir.
Birçok pazarlama uzmanı gibi sizler de Senuke kullanarak web sitenize trafik çekmek istiyorsanız veri tabanında bulunan yüksek kaliteye sahip geri bağlantı sağlayan web sağlayıcı sitelerden faydalanabilirsiniz.

5- Sick Submitter

Sick Submitter ile Backlink Çeşitliliği sayesinde Otomatik olarak Makale Göndericisi, RSS Göndericisi, Forum Profili Göndericisi, Dizin Göndericisi, Yer İşareti Göndericisini bir arada kullanmayı sağlayan kolay bir SEO backlink aracıdır. Aylık backlink paketi 30 web site içermekte ve her ay buna yeni siteler eklenmektedir.

Sick Submitter Aracının Avantajları
– RSS Oluşturmanıza ve Göndermenize altyapı sağladığından kendiniz Platformlarınızı belirleyebilirsiniz.
– Otomatik Profil Oluşturmanızı sağlayarak sizi büyük bir uğraştan kurtarır
– 30 farklı yerlerden backlink alabilirsiniz.
– Basit bir Sihirbaz ile Kendi Paketlerinizi Oluşturma Yeteneği
– Hedeflenen Bağlantılarınızı Otomatik Olarak Ekler (Anahtar Kelime ışığında!)
– Profil Oluşturma Raporu
– Birçok web sitesindenSınırsız Profiller oluşturabilirsiniz
– Tek Dokunuş ile E-posta Doğrulama ve Onayı yapabilirsiniz.
– Oluşturulan Profillere Tek Dokunuşla Ping Gönderme
– Tüm Oluşturulan URL’lerin Tam Takibini yapabilme

7- Magic Submitter 

İnternet ortamında birçok şey vaat eden ama sonunda hiçbir şey yapmayan çok sayıda SEO araç ve yazılım vardır.
Magic Submitter ise bu konuda çok iyi bir araçtır. olmakla beraber sahte ya da bekleneni karşılamayan bir yazılım değildir. Site trafiğinizi kısa süre içerisinde iyileştirmenizi sağlayacak en uygun fiyatlı araçlardan birisidir.

Magic Submitter’ın en iyi tarafı, web siteniz için hangi bağlantıları almak istediğinizi kendiniz seçebilmenizdir. Geri Bağlantıların Otomatik Pinglenmesi, Otomatik olarak Sosyal hesap oluşturma, Basit Gönderici Arayüzü gibi avantajları bulunmaktadır.
Magic Submitterin en güzel avantajlarından birisi de aynı makalenizi çeşitli web sitelerine göndererek birden fazla sosyal imleme sitesine giren kullanıcıların sizi bir spam gönderici olarak görmemesini sağlamasıdır.

8- Fast Directory Submitter

Fast Directory Submitter, web sitenizi birkaç dakika içerisinde yüzlerce dizine hızlı ve kolay bir şekilde göndermenizi sağlayan bir araçtır. Bu yazılım sayesinde web sitenize oldukça fazla trafik çekmenize ve web sitenizin değerini önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olmaktadır. Fast Directory, kopyaların oluşmasını önlemek amacıyla sitenizi birden fazla arama motoruna gönderdiğinde her gönderimin anahtar kelimelerini, web site açıklamasını ve bağlantı başlığını otomatik olarak değiştirmektedir.

9- Backlink Sağlayıcı Web Siteleri

Naklov: https://naklov.com/tr/seo-araclari/otomatik-backlink
Openadmintool: https://ping.openadmintools.com/
IMTalk: http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter
W3seo.info: https://w3seo.info/backlink-maker
freebacklinkbuilder: http://www.freebacklinkbuilder.net/
Backlinkgenerator: http://backlinkgenerator.net/index.php?op=redir

PDF backlink Web Siteleri

https://www.edocr.com/
https://www.docdroid.net
https://online.flippingbook.com
https://www.dropbox.com/
https://en.calameo.com
https://www.scribd.com
https://www.pdfescape.com/windows/
https://www.box.com
https://www.slideserve.com
https://www.slideshare.net
https://en.pdf24.org
https://jumpshare.com
https://www.zoho.com
https://www.keepandshare.com
https://www.lulu.com
https://www.smashwords.com

Daha Fazlası İçin Tekno Çözümler Web Sitemizi Takipte Kalın!


Yorumlar

Yoruma kapalı.