Ads Numara güncelleme sorunu çözüldü. Tüm ayarlamaları yapmanıza rağmen ads reklamlarında numaranızı güncelleyemiyorsanız bu yazımızı kesinlikle okumalısınız. İlk önce yapmanız gereken şey Ads panelinin solunda bulunan Reklamlar ve Uzantılar linkine tıklamak olmalı. Orada  reklamlar ve uzantılar kısmında bulunan numaranızı güncelleştirmelisiniz. Numaranızın güncellenip güncellenmediğini öğrenmek için gizli sekmede anahtar kelimenizi yazıp aratmalısınız.

Ads Reklamlarında Numara güncelleme

Bu şekilde numaranız hala güncellenmiyorsa ilk önce Ads Panelinde bulunan arama üreten kampanyayı seçiyoruz.

Genel bakış sekmesine tıklayıp oradan da Reklam metni, resimler ve açılış sayfası ibaresi bulunan  düzenle linkine tıklıyoruz. TEKNO COZUMLER

Daha sonra üst linklerin seçili olduğu kısımdan işletme bilgileri yazısına tıklıyoruz.

işte burada bulunan Reklamlarınızda Arama Düğmesi Gösterin kısmındaki numaranızı değiştirirseniz sorunun çözüldüğünü göreceksiniz. Ads Numara Güncelleme Sorunu veya Ads reklamlarıyla ilgili  profesyonel destek almak isterseniz ya da aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa 05442440814 numaralı telefonumuzdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ya da Tekno Çözümler kısmında bulunan iletişim sayfasında hızlıca sorunuzu yazabilirsiniz. Sizlere en yakın sürede geri dönüş yapılacaktır.